Koce z postaciami z bajek i filmów

ilość znalezionych towarów: 1

Koce BAJKI I FILMY - idealny gadżet dla każdego malucha

Koce BAJKI i FILMY mają bardzo dużo zastosowań - od najbardziej codziennych, czyli otulenia i zabezpieczenia przed chłodem, po mniej typowe - służą jako gadżet podczas niejednej dziecięcej zabawy. Bardzo często te przyjemne tekstylia są przyjacielem już od najmłodszych lat. Miękki koc z ulubionymi bohaterami bajkowymi czy filmowymi daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, dlatego warto zaopatrzyć swoją pociechę w koc BAJKI I FILMY dostępny w naszym sklepie.

Ulubiony bohater bajkowy lub filmowy, czyli najlepszy kompan dziecka

Koc BAJKI I FILMY towarzyszy dziecku już od pierwszych dni życia. Początkowo służy jako otulacz i zabezpieczenie przed chłodem. Z czasem jest nieodłącznym elementem wieczornego rytuału zasypiania, a później ważnym elementem każdej wycieczki. Nierzadko zdarza się, że koc BAJKI I FILMY towarzyszy nastolatkowi podczas kolonii czy zielonej szkoły. Koc z ulubionym bohaterem jest również ważnym elementem wystroju pokoju dziecka.

Dla najmłodszych proponujemy kocyki na licencji Disney:

  • koc polarowy Minionki 01,
  • koc polarowy Bing BING201027
  • koc polarowy Psi Patrol PAW163013b,
  • Dla starszych dzieci w naszym sklepie zakupisz:
  • koc polarowy Fortnite FTN-044FB
  • koc polarowy Call of Duty Black Ops Cold War COD-5430FB
  • koc polarowy Harry Potter HP-8189FB

Wszystkie koce dostępne w naszym sklepie mają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, dzięki temu masz pewność, że są one bezpieczne dla Twojej pociechy i nie zawierają żadnych szkodliwych związków chemicznych. Wszystkie koce BAJKI I FILMY mogą być używane przez alergików oraz osoby z nadwrażliwością sensoryczną.

Dekoracyjna funkcja kocy bajki i filmy

Koc BAJKI I FILMY może stać się dla rodziców inspiracją do stworzenia wymarzonego pokoju dziecka. Tekstylia są elementem wystroju, który nadaje wnętrzu charakteru. Koc, pościel i poduszki z motywem bajkowym i filmowym sprawiają, że wnętrze odzwierciedla upodobania dziecka.

Jaki koc BAJKI I FILMY wybrać?

Wybierając koc BAJKI I FILMY, warto kierować się wiekiem dziecka i jego upodobaniami. Mniejszym dzieciom warto zakupić w naszym sklepie koc o rozmiarze 110x150cm. Dla nieco większych pociech proponujemy koce BAJKI I FILMY w rozmiarach:

  • 120x150 cm
  • 125x150 cm
  • 130x170 cm

W naszym sklepie zakupisz tekstylia z popularnymi bohaterami bajkowymi, m.in. koc polarowy Minionki 01 i koc polarowy Bing BING201027. Dla młodzieży i dorosłych polecamy m.in. koc polarowy Fortnite FTN-044FB, koc polarowy Call of Duty Black Ops Cold War COD-5430FB i koc polarowy Harry Potter HP-8189F. Są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu posłużą na długie lata użytkowania.

Koc BAJKI I FILMY do każdej aranżacji wnętrz

W nowoczesnym wystroju wnętrz świetnie sprawdzi się koc polarowy Fortnite FTN-044FB lub koc polarowy Harry Potter HP-8189FB. Do klasycznych wnętrz najlepiej sprawdzi się koc polarowy Call of Duty Black Ops Cold War COD-5430FB. Jeśli chcesz ocieplić optycznie swoje wnętrze, to wybierz koc polarowy Minionki 01. Kolorowy pled sprawi, że wnętrze nabierze wesołego charakteru.

Czytaj więcej

pixel