Cerata w Rolkach

ilość znalezionych towarów: 637

Cerata – nowoczesne wzory i zastosowania

Cerata w czerwoną kratkę to klasyka, która przywołuje wspomnienia o rodzinnych spotkaniach przy kuchennym stole lub piknikach na szkolnych wycieczkach. O kompocie rabarbarowym, rozlewanym przez babcię na tarasie, o nocowaniu w domkach nad jeziorem, w leśnej głuszy... Odłóżmy jednak sentymenty na bok i sprawdźmy, jak ma się nowoczesne wzornictwo

Okazuje się, że cerata na stół o tekstylnym podłożu może z powodzeniem imitować elegancki obrus, jest znacznie trwalsza i odporniejsza za zaburzenia niż obrus papierowy, a przy tym zapewnia komfort ucztowania bez zmartwień o trudne do wywabienia plamy. Luksus niejedno ma imię, a w przypadku uniwersalnej ceraty tekstylnej ściśle wiąże się on z ponadczasowym designem, funkcjonalnością i wytrzymałością.

Obrus czy cerata? Oto jest pytanie!

Najlepsze jest to, że nie musisz już wybierać między tradycyjnym obrusem a ceratą, bo nowoczesne wzory cerat na stoły kuchenne, do jadalni i salonu w niczym nie przypominają plastikowych pokrowców. Dzisiaj cerata w rolkach, pokryta drukowaną w efektowne wzory folią PCV, którą idealnie dopasujesz na wymiar do każdego stołu, zamienia zwykły blat w wykonane z marmuru dzieło sztuki, przenosi Twoich gości np. do dżungli lub sprawia wrażenie, że posiłek rozstawiono na kwietnej łące. 

Wyobraź sobie, że aranżacja stołuz ceratą zawsze może odpowiadać klimatowi spotkania!

Cerata wielkanocna zachwyca delikatnym patternem, żywymi kolorami, a przy tym jest przyjemna w dotyku. Możliwości można – a nawet trzeba – mnożyć. Skończyły się bowiem czasy nudnych, białych obrusów, które żółkną w szufladach, czekając na odpowiednią okazję. Wielorazowa cerata na okrągły stół to dodatkowo oszczędność czasu i pieniędzy, zmarnowanych zwykle na długim prasowaniu, praniu i suszeniu.

Cerata kuchenna na metry – ochrona stołu i sposób na nową aranżację

Gruba cerata na stół kuchenny dostępna w rolkach, na metry i odpowiednio przycięta, to nie tylko sposób na odświeżenie wystroju wnętrza, ale przede wszystkim gwarancja ochrony blatu w czasie przygotowywania posiłków, dzięki czemu unikniesz konieczności przechowywania i używania ciężkiej stolnicy. 

Cerata na wymiar nie wchłania wilgoci, łatwo utrzymać ją w czystości za pomocą zwykłej szmatki i odrobiny wody. Co ważne, cerata na flizelinie nie będzie się przesuwać, ani przyklejać do blatu, a podczas użytkowania zapewni niezapomniane wrażenia estetyczne. 

Cerata na stół dla dzieci – zabawa bez ograniczeń

Jednym z najbardziej korzystnych zastosowań ceraty jest użycie jej jako obrusu na stół dla dzieci. Tam, gdzie zaczyna się zabawa farbami, kredkami, nożyczkami, klejem i plasteliną nie ma przecież miejsca na troski o plamy i uszkodzenia mechaniczne! Cerata obrusowa w grochy i z wieloma innymi, wesołymi nadrukami sprawdzi się również świetnie podczas urodzin Twojego malucha.

Wybierz kolorową aplikację lub stonowane geometryczne wzory na imprezę dla nastolatka, który uwielbia gry planszowe, rozłóż ją na zadaszonym tarasie, gdy pogoda nie sprzyja, a chcesz ożywić atmosferę. Cerata na stół ogrodowy, który został już nadgryziony zębem czasu, zapewni Twoim gościom komfort biesiadowania i subtelne dopełnienie posiłku na świeżym powietrzu.

Cerata – obrus, którego nie da się zaplamić

Lite drewno nie lubi plam z wina, tłustych zacieków oraz nadmiernego szorowania. Do wysokiej jakości blatów tym bardziej więc warto zastosować ochronę w postaci ceraty na stół, zwłaszcza wtedy, gdy przychodzi czas... wekowania. Lato sprzyja zwiększonemu natężeniu prac w ogrodzie oraz w kuchni. Nie tylko robieniu przetworów, ale również wszelkiego rodzaju ciast, marynowaniu grzybów oraz grillowaniu.

Wszędzie tam, gdzie przyda się plamoodporne podłoże, pierwszym wyborem powinna być nowoczesna cerata na metry. Dostępna w wygodnej rolce, zawsze pod ręką, zaskakująca efektownymi nadrukami. Jeśli szukasz obrusu, który przetrwa próbę czasu i trudne warunki, postaw na ceratę w modną kratę, ceratę w grochy lub ceratę w liście monstery. W Euromat tworzymy unikalne wzory i rozwiązania, które ułatwiają życie.

Czytaj więcej

pixel