Cerata w Rolkach 140

ilość znalezionych towarów: 204

Cerata zamiast obrusu – nowoczesne dekoracje marki Euromat

Jeśli zależy Ci na designerskim i wytrzymałym dodatku do wystroju wnętrza, postaw na ceratę, która zachwyca bogactwem wzorów i kolorów. To połączenie naturalnej bawełny lub lnu, powlekanych z jednej strony grubą warstwą substancji impregnującej i dodatkowo zadrukowanych efektownym patternem – geometrycznym, abstrakcyjnym lub z motywem roślinnym. Najczęściej ceraty są lakierowane, aby chronić nadruk i lepiej znosić szorowanie, czyszczenie detergentami i wiele innych uszkodzeń mechanicznych. 

Cerata na stół ogrodowy – blat w kolorach natury

Cerata na stół słynie ze swej wytrzymałości i odporności na wiele czynników, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie tam, gdzie blat wymaga ochrony przed ciężkimi zabrudzeniami lub po prostu udekorowania. Wrażliwym na piękno polecamy ceratę w rolkach o szerokości 140 cm i długości 20 m z serii Classico oraz Evolution, które sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i w ogrodzie. 
Warto pamiętać, że cerata – obok najgorętszych wzorów sezonu – z powodzeniem może imitować nie tylko ozdobne obrusy bawełniane, ale przede wszystkim inne materiały, w tym drewno, beton lub marmur. Sprawdź promocje i złap ceratę na stół w najlepszej cenie. Wyprzedaż do -75% w Euromat trwa!

Czytaj więcej

pixel