Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Cerata w Rolkach Holiday 137

( ilość produktów: 2 )

Szukasz pięknego nakrycia na świąteczny stół? W takim razie zwróć uwagę na ceratę obrusową ozdobioną nadrukiem Świętego Mikołaja, wieńca bożonarodzeniowego, stroików, czy dzwonków. Taka dekoracja sprawdzi się zarówno na wigilię firmową, jak i rodzinne spotkanie. Cerata świąteczna zrobi dobre wrażenie na Twoich bliskich. Jest dostępna w kilku wzorach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz taką, która Ci się spodoba. Motyw bożonarodzeniowy wprawi gości w odpowiedni nastrój. Cerata obrusowa stanowi wspaniałe tło dla zastawy porcelanowej, eleganckich sztućców i tradycyjnych potraw wigilijnych. Oprócz tego doskonale współgra ze stroikami, girlandami świetlnymi, lampionami, czy bombkami. Odpowiednie dekoracje sprawią, że Twoje przyjęcie na długo zapadnie gościom w pamięć.

KoloryKolory

Cerata z bożonarodzeniowym nadrukiem – zadbaj o świąteczny klimat

Szukasz pięknego nakrycia na świąteczny stół? W takim razie zwróć uwagę na ceratę obrusową ozdobioną nadrukiem Świętego Mikołaja, wieńca bożonarodzeniowego, stroików, czy dzwonków. Taka dekoracja sprawdzi się zarówno na wigilię firmową, jak i rodzinne spotkanie. Cerata świąteczna zrobi dobre wrażenie na Twoich bliskich. Jest dostępna w kilku wzorach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz taką, która Ci się spodoba.

Motyw bożonarodzeniowy wprawi gości w odpowiedni nastrój. Cerata obrusowa stanowi wspaniałe tło dla zastawy porcelanowej, eleganckich sztućców i tradycyjnych potraw wigilijnych. Oprócz tego doskonale współgra ze stroikami, girlandami świetlnymi, lampionami, czy bombkami. Odpowiednie dekoracje sprawią, że Twoje przyjęcie na długo zapadnie gościom w pamięć.

Cerata bożonarodzeniowa – jak przystroić stół na święta?

Cerata świąteczna to wspaniała propozycja dla osób, które chcą pięknie i niedrogo udekorować dom na Boże Narodzenie. Produkt został wykonany z plamoodpornej tkaniny, dlatego niestraszne mu rozlane płyny czy ślady po świątecznych potrawach. Zastanawiasz się, jak dobrać ceratę do stołu? Wystarczy zmierzyć długość i szerokość mebla, a następnie dodać 20–25 cm z każdej strony. Ceraty na metry pozwalają uniknąć problemów związanych z niedopasowaniem lub nadmiarem materiału. Dzięki temu zyskujesz pewność, że będą ładnie wyglądać. Nie musisz obszywać krawędzi tkaniny, ponieważ się nie strzępi.

pixel