Cerata w Rolkach Textil

ilość znalezionych towarów: 13

Cerata w kratę z pomysłem – ceny nie z tej ziemi!

Sprawdź, jak odmienić swoje wnętrze i zapomnieć o problemach z plamami, wybierając nowoczesne wzory cerat obrusowych w ofercie Euromat. Tylko teraz atrakcyjne ceny i bogactwo kolorów, które przyprawiają o zawrót głowy! 

Cerata w kartkę nie musi być nudna! Pozwól jej wyjść z kuchni na salony, bawiąc się w nowoczesne aranżacje w odważnych kolorach. Pastelowe barwy ziemi idealnie dopełnią salon, urządzony w szalenie modnym skandynawskim stylu. Krata na obrusie – ceracie sprawdzi się również w klasycznych stylizacjach, zwłaszcza jeśli postawimy na szlachetny burgund. 

Gruba cerata zastąpi obrus? Stylowe aranżacje salonu z Euromat

Nastrój we wnętrzu tworzą idealnie skomponowane dodatki. Dekoracyjne poduszki, punktowe oświetlenie, delikatne kocyki i ciężkie narzuty, lekkie obrusy w kolorowe wzory – dzięki nim surowa biel ścian nabiera przytulnego charakteru. Tym bardziej warto spróbować nowoczesnych patentów na udaną aranżację, wybierając grubą ceratę w kratę, zamiast obrusu. 
Eleganckie, drukowane oraz tłoczone wzory cerat na stół potrafią idealnie naśladować naturalną tkaninę, a przy tym zapewnić Ci jej trwałość na długie lata. To właśnie czyni tekstylia Euromat wyjątkowymi.

Czytaj więcej

pixel