Obrusy Ceratowe

ilość znalezionych towarów: 87

Jednym z ciekawszych elementów wystroju wnętrz, pełniących również ważne funkcje użytkowe, są obrusy ceratowe. Ceratka PCV to jeden z najpopularniejszych i jednocześnie uniwersalnych rodzajów materiału, który dzięki bogatemu wzornictwu, a także ciekawej kolorystyce, może pełnić funkcje dekoracyjne. Dzięki ceratom powierzchnia stołów (pomimo codziennego intensywnego użytkowania) pozostaje przez długi czas w bardzo dobrym stanie. W szerokiej ofercie Euromat klient może znaleźć obrus ceratowy Liście Monstera Wondertex 6019-01 oraz obrus ceratowy Różowe Ciastko i Kawa Fantastik 1108-1, a także wiele innych interesujących obrusów do wyboru.

Obrusy ceratowe, ceratka PCV – doskonałe rozwiązanie na kuchenne stoły

W sklepie Euromat można znaleźć łączące w sobie walory dekoracyjne i użytkowe obrusy ceratowe. Ceratka PCV to rozwiązanie, które sprawdzi się zwłaszcza na kuchennych stołach. Cerata stołowa doskonale chroni stół przed zabrudzeniami – z łatwością można z niej usuwać powstałe w trakcie spożywania posiłku plamy i zanieczyszczenia. Ważną cechą obrusów wykonanych z ceraty jest ochrona blatu stołu przed różnego rodzaju uszkodzeniami – są one także odporne na ścieranie. Bogata i systematycznie poszerzana oferta naszego sklepu internetowego obejmuje szeroką gamę produktów, w tym między innymi:

  • obrus ceratowy Liście Monstera Wondertex 6019-01,
  • obrus ceratowy Różowe Ciastko i Kawa Fantastik 1108-1,
  • obrus ceratowy Liście Monstera Fantastik 8053-1,
  • obrus ceratowy Czarne Kropki Florista 01150-03,
  • obrus ceratowy Miętowe Kropki Florista 01150-22,
  • obrus ceratowy Czerwona Kratka Fantastik 107-1.

Ceratowe obrusy powinny zostać dobrane w taki sposób, by w jak największym stopniu pasowały do danego wnętrza. W naszym sklepie każdy klient z pewnością znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom – dzięki bogatej ofercie produktowej.

Obrusy ceratowe – bogato zdobione produkty do każdego wystroju

W asortymencie Euromat klient znaleźć może wytrzymałe i bogato zdobione obrusy ceratowe. Ceratka PCV jest bardzo praktyczna – łatwo ją posprzątać, kiedy np. rozleje się na nią sok lub inny napój, zabezpiecza stół przed codziennymi, trwałymi zabrudzeniami oraz zarysowaniami. W Euromat znajdziesz najmodniejsze wzory obrusów ceratowych. Zalicza się do nich między innymi obrus ceratowy Liście Monstera Fantastik 8053-1 oraz obrus ceratowy Czarne Kropki Florista 01150-03.Jeśli chodzi o wzornictwo, nasza oferta również jest zróżnicowana – klientom proponujemy obrusy, które doskonale wpiszą się w wystrój niemal każdego pomieszczenia.

Ceratka PCV – prosty sposób na usuwanie zabrudzeń po napojach i jedzeniu

Asortyment Euromat obejmuje modne i oryginalne obrusy ceratowe. Ceratka PCV doskonale sprawdzi się jako nakrycie niemal każdego stołu. Prezentowany przez nas obrus ceratowy Miętowe Kropki Florista 01150-22, podobnie jak obrus ceratowy Czerwona Kratka Fantastik 107-1, jest prosty w utrzymaniu i wyróżnia go odporność na ścieranie. Doskonale sprawdzi się na stołach kuchennych, a także w jadalniach. Oferujemy klientom bardzo duży wybór wzorów i kolorów.

Czytaj więcej

pixel