Obrusy Świąteczne

ilość znalezionych towarów: 61

Obrusy świąteczne to tekstylia przygotowane dla miłośników świątecznego stołu, którzy w szczególności cenią sobie elegancję. Dodatek ten doskonale sprawdzi się podczas wigilijnej kolacji, a także w trakcie Świąt Bożego Narodzenia. Piękne obrusy stanowią również podstawę wystroju podczas Świąt Wielkanocnych. Naszym klientom oferujemy wykonane z wysokiej klasy materiałów świąteczne obrusy w różnych kolorach i rozmiarach. Asortyment obejmuje między innymi produkty takie jak dwustronny obrus plamoodporny Świąteczny Śnieg srebrny 1 oraz dwustronny obrus plamoodporny Świąteczny Zajączek Wielkanocny 2424 srebrny.

Obrusy świąteczne – dekoracja na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc

W okresie świąt stół jest jednym z najważniejszych miejsc, przy którym spotykają się najbliżsi, świętując i spędzając przy nim wspólne chwile. Doskonałą oprawę stołu stanowić może piękny obrus, który powinien być dobrany nie tylko do wymiaru blatu, ale także do charakteru wnętrza mieszkania. W ofercie Euromat klient można znaleźć eleganckie obrusy świąteczne, które będą pełnić funkcje dekoracyjne. Klientom proponujemy szeroki wybór obrusów świątecznych, w tym między innymi:

  • dwustronny obrus plamoodporny Świąteczny Śnieg srebrny 1,
  • dwustronny obrus plamoodporny Świąteczny Zajączek Wielkanocny 2424 srebrny,
  • dwustronny obrus plamoodporny Świąteczny Wielkanoc Pisanki w Trawie 862 srebrny,
  • dwustronny obrus plamoodporny Świąteczny Wielkanoc Kurczak Pisanka 1679 biały,
  • dwustronny obrus plamoodporny Świąteczny Zajączek Wielkanocny 1678 biały,
  • dwustronny obrus plamoodporny Świąteczny Wielkanoc Pisanki w Trawie 862 złoty.

Dzięki bogatej ofercie sklepu Euromat, każdy klient z pewnością wybierze odpowiedni dla siebie produkt. Do wyboru mamy szeroką gamę obrusów w różnych rozmiarach, realizujemy także zamówienia na niestandardowe wymiary.

Dwustronny obrus plamoodporny świąteczny na Boże Narodzenie

Prezentowane przez Euromat obrusy świąteczne stanowić będą piękną ozdobę stołu na Boże Narodzenie. W asortymencie znaleźć można obrusy o różnych wzorach i kolorach. Dzięki szerokiej gamie produktów do wyboru, klient z powodzeniem dostosuje rodzaj obrusu do wnętrza salonu, sprawiając, że jego świąteczny stół będzie się doskonale prezentował z pozostałymi ozdobami świątecznymi. Naszym klientom proponujemy np. elegancki dwustronny obrus plamoodporny Świąteczny Śnieg srebrny 1 o właściwościach plamoodpornych. Bardzo dobrze sprawdzi się jako produkt dekoracyjny – będzie układał się doskonale na krawędziach blatu.

Obrus Plamoodporny Świąteczny – Wielkanoc

Znajdujące się w naszym sklepie obrusy świąteczne są niezwykle efektywne oraz plamoodporne – bez problemu można z nich zebrać np. rozlany sok. Doskonale sprawdzą się jako świąteczna ozdoba stołu w salonie w trakcie Świąt Wielkanocnych. Na stole sprawdzi się zarówno obrus biały, jak i kolorowy, zależnie od preferencji klienta i jego domowników. Na uwagę w Euromat zasługuje m.in. dwustronny obrus plamoodporny świąteczny Wielkanoc Pisanki w Trawie 862 srebrny, a także dwustronny obrus plamoodporny świąteczny Wielkanoc Kurczak Pisanka 1679 biały. W naszej ofercie znaleźć można również dwustronny obrus plamoodporny świąteczny Zajączek Wielkanocny 1678 biały oraz dwustronny obrus plamoodporny świąteczny Wielkanoc Pisanki w Trawie 862 złoty, który stworzy wyjątkową oprawę świątecznych posiłków.

Czytaj więcej

pixel