Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Obrusy i Bieżniki

( ilość produktów: 93 )

Obecnie estetyka jedzenia zaczyna mieć coraz większe znaczenie. Wiąże się to między innymi z oryginalną dekoracją stołów. Obrusy i bieżniki to popularne tekstylia, które doskonale podkreślą charakter każdego wnętrza. To elementy dekoracyjne, które idealnie sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w kuchni. W asortymencie Euromat klient może znaleźć wyjątkowe i eleganckie produkty, które z pewnością odmienią wygląd pomieszczeń, w których się znajdą, chroniąc przy tym blaty. W szerokiej gamie produktów są dostępne m.in. ochronny podkład na stół PT19 eco, a także obrusy bieżniki z nadrukiem kwiaty bez i wiele innych atrakcyjnych produktów.

Obrusy i bieżniki – funkcje dekoracyjne i ochronne

Znajdujące się w asortymencie Euromat obrusy i bieżniki to wysokiej jakości tekstylia, które pełnią wiele ważnych funkcji. Najważniejsza jest ich funkcja ozdobna – odpowiednio dobrane staną się przepiękną ozdobą stołu. Kolejną ważną funkcją obrusów i bieżników jest ochrona blatów przed zabrudzeniami, a także przed przebarwieniami będącymi efektem np. rozlanych napojów, herbaty i innych trudnych do usunięcia substancji. Właściwie dobrane produkty staną się idealną ozdobą zarówno na co dzień, jak i od święta. W naszej szerokiej ofercie znajdują się np. następujące produkty:

 • ochronny podkład na stół PT19 eco,
 • obrusy bieżniki z nadrukiem kwiaty bez,
 • ochronny podkład na stół PT19,
 • obrus plamoodporny gipiura 114 GN szary,
 • obrus plamoodporny gipiura 114 GN ecru,
 • obrus poliestrowy obszywany szary K4.

Stoły mają różne rozmiary, dlatego obrusy i bieżniki powinny zostać odpowiednio dostosowane do ich wymiarów i kształtów. W naszej ofercie klient znajdzie wysokiej jakości produkty zarówno na co dzień, jak i tekstylia na święta.

Ochronny podkład na stół – skuteczna ochrona przed zalaniem i uszkodzeniami

Proponowany przez Euromat ochronny podkład na stół PT19 eco, podobnie jak ochronny podkład na stół PT19, to produkty wykonane ze spienionej warstwy PCV na podłożu z włókniny, dzięki czemu nie przepuszczają wody i chronią stół przed zalaniem. Zaletą znajdujących się w naszym asortymencie produktów są także pełnione przez nie funkcje ochronne – skutecznie chronią blaty przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Nasze obrusy bieżniki z nadrukiem kwiaty bez tłumią również odgłos stawianych naczyń, a ich nowoczesne wzornictwo pozwoli zapewnić efektowną dekorację każdego stołu.

Obrus plamoodporny – praktyczne rozwiązanie nieprzepuszczające wody

W asortymencie Euromat znajdują się również obrusy plamoodporne, które zostały wykonane z tkaniny pokrytej powłoką plamoodporną. Zarówno obrus plamoodporny gipiura 114 GN szary, jak i obrus plamoodporny gipiura 114 GN ecru i inne produkty z tej kategorii, nie przepuszczają wody, chroniąc stół przed uszkodzeniami i zalaniem. Dzięki nim rozlany sok lub herbatę można szybko usunąć przy pomocy ścierki kuchennej, a produkty nadal będą spełniać swoją funkcję dekoracyjną w salonie czy też kuchni. W ofercie znaleźć można różnego rodzaju obrusy i bieżniki, w tym także obrus poliestrowy obszywany szary K4, który będzie układał się idealnie na krawędziach stołu, a także wiele innych ciekawych produktów, które spełnią potrzeby wymagających klientów.

Czytaj więcej

KształtKształt
+ Rozwiń- Ukryj
KoloryKolory
+ Rozwiń- Ukryj
RozmiaryRozmiary
 • 1 Obrusy tkanina 155-160 cm
 • 2 Beżniki i Serwety Nowe
 • 3 Okrągłe 155-160
 • Podkład pod obrus PT-19
 • Wykładzina i Podkład
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel