Tekstylia Kuchenne i Ścierki

ilość znalezionych towarów: 70

Tekstylia kuchenne i ścierki to akcesoria przydatne w każdej kuchni, dzięki którym staje się ona funkcjonalna. Szczególnie dużą popularnością cieszą się modne fartuszki kuchenne oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów rękawice kuchenne. W sklepie Euromat klient znaleźć może zarówno pojedyncze tekstylia, jak również całe zestawy. Oferujemy produkty pojedyncze, w tym między innymi fartuszek kuchenny Holiday F20S106 50x76 cm, a także zestawy tekstyliów, do których zalicza się między innymi fartuszek kuchenny i 2 rękawice kuchenne Folk II 2267C zestaw.

Tekstylia kuchenne i ścierki – akcesoria przydatne w każdej kuchni

Z aranżacją kuchni wiąże się nie tylko jej umeblowanie, ale również wybór dodatkowych akcesoriów, do których zalicza się tekstylia kuchenne i ścierki. To niezwykle praktyczne rozwiązania, które doskonale sprawdzą się na co dzień, chociażby podczas przygotowywania posiłków, a także przy utrzymaniu porządku w kuchni. W asortymencie Euromat znaleźć można między innymi fartuszki kuchenne, które przydadzą się podczas gotowania i pieczenia, a także smażenia – chroniąc ubranie przed zabrudzeniem. Na uwagę zasługują również rękawice kuchenne, które zapewniają ochronę przed poparzeniem. Ważne zadanie w kuchni odgrywają również ścierki, które pomogą w szybkim pozbyciu się plam – bez problemu będzie można je wyprać. Wśród wielu produktów prezentowanych przez nasz sklep klient może znaleźć następujące pozycje:

  • fartuszek kuchenny i 2 rękawice kuchenne Folk II 2267C zestaw,
  • fartuszek kuchenny i 2 rękawice kuchenne Folk II 2267D zestaw,
  • fartuszek kuchenny i 2 rękawice kuchenne Holiday F20S106 zestaw,
  • fartuszek kuchenny i 2 rękawice kuchenne Holiday F20S138B zestaw,
  • fartuszek kuchenny i 2 rękawice kuchenne Holiday F119241 zestaw,
  • fartuszek kuchenny Holiday F20S106 50x76 cm.

W ofercie Euromat klient może znaleźć szeroki wybór tekstyliów kuchennych i ścierek w różnych rozmiarach i kolorach do wyboru, które pomogą mu w codziennej pracy w kuchni, nadając jej jednocześnie nowych kolorów.

Fartuszek kuchenny – skuteczna ochrona przed zabrudzeniem odzieży

Przy wyborze tekstyliów do kuchni pod uwagę należy brać przede wszystkim ich funkcjonalność, a także materiał, z jakiego zostały wykonane, co wiąże się z ich wytrzymałością. Tekstylia kuchenneto między innymi fartuszki. W naszej ofercie klient można znaleźć produkty o różnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Jednym z nich jest chroniący odzież przed zabrudzeniem fartuszek kuchenny Holiday F20S106 50x76 cm. Posiada on dodatkowo ozdobne sznurki, dzięki którym można dopasować go do każdej sylwetki. W asortymencie znaleźć również zestawy tekstyliów, w tym fartuszek kuchenny i 2 rękawice kuchenne Holiday F119241 zestaw oraz fartuszek kuchenny i 2 rękawice kuchenne folk II 2267D zestaw, które przeznaczone są do codziennego stosowania w każdej kuchni.

Rękawice kuchenne i ścierki – akcesoria przydatne w każdej kuchni

Proponujemy tekstylia kuchenne i ścierki w szerokiej gamie kolorów i wzorów do wyboru, a wśród nich chroniące dłonie w czasie codziennych działań rękawice ochronne (pojedynczo lub w zestawie z fartuchem), a także przydatne w każdej kuchni ścieki. Nasza oferta obejmuje również całe zestawy tekstyliów kuchennych, wśród których na uwagę zasługuje między innymi fartuszek kuchenny i 2 rękawice kuchenne Holiday F20S106 zestaw, a także fartuszek kuchenny i 2 rękawice kuchenne Holiday F20S138B zestaw do wyboru.

Czytaj więcej

pixel