Antypoślizgowe Maty do Wanien i Brodzików

ilość znalezionych towarów: 14

Dywaniki antypoślizgowe – bezpieczne kąpiele w przytulnym wnętrzu

Chronią stopy przed chłodem, zapobiegają wypadkom pod prysznicem i w wannie, zapewniają miękką i komfortową kąpiel – dywaniki antypoślizgowe, zwane również matami łazienkowymi lub wykładziną piankową to sprawdzony sposób na maksymalizację bezpiecznego korzystania z urządzonej ze smakiem łazienki. Możesz kupić je na metry lub odpowiednio dopasować kształt, kolor i rozmiar gotowych produktów do swoich potrzeb.

Zastanawiasz się, jak wybrać dywaniki antypoślizgowe do Twojej łazienki? Poznaj kilka prostych zasad, dzięki którym wraz z Euromat znajdziesz idealne, sprawdzone rozwiązanie!

Wykładzina antypoślizgowa PCV do łazienki – jak wybrać?

Najskuteczniejszy sposób na znalezienie odpowiedniej maty antypoślizgowej jest dobranie jej idealnie do miejsca, w którym ma zostać położona. Jeśli potrzebujesz zwiększyć bezpieczeństwo i komfort korzystania z wanny, sprawdź dywaniki antypoślizgowe o owalnych rogach i długości odpowiadającej przynajmniej połowie wymiaru wanny. Pod prysznicem – w zależności od kształtu brodziku – mogą sprawdzić się maty trójkątne o owalnych rogach, wykładziny prostokątne, kwadratowe, a nawet okrągłe.

Wykładzina łazienkowa antypoślizgowa ma kilka podstawowych zalet:

  • idealnie trzyma się śliskich powierzchni wanien i brodzików, dzięki mocnym, gęsto rozmieszczonym przyssawkom,
  • jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne,
  • powłoka antybakteryjna zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów,
  • ma właściwości antypoślizgowe i antystatyczne,
  • jest łatwa w pielęgnacji, czyszczeniu i konserwacji, nawet w pralce,
  • zwykle wyposażona jest w specjalne wypustki, dzięki którym korzystnie wpływa na krążenie krwi w stopach.

Zamierzasz rozłożyć wykładzinę antypoślizgowąPCV na podłodze w strefie kąpielowej, zamiast tradycyjnego dywanika z miękkiej tkaniny? W tym przypadku ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia, ponieważ w ofercie Euromat znajdziesz wzory wykładziny piankowej na metry oraz gotowych mat antypoślizgowych, które świetnie dopełnią każdą aranżację.

Wykładzina piankowa – zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie

Dywaniki antypoślizgowe łatwo zwiniesz i wypierzesz w pralce, dopasujesz je kolorystycznie do brodzika, wanny i podłogi, albowiem zgrabnie imitują różne powierzchnie, w tym kamienie, drewno, beton i płytki ceramiczne. Transparentne maty antypoślizgowe z wypustkami przyjemnie wymasują stopy podczas prysznica, a położna na podłodze wykładzina piankowa zapewni ciepłe i przyjemne chwile podczas wycierania się.

O komforcie w strefie kąpielowej Twojej łazienki decydują detale. Z Euromat dopniesz wszystko na ostatni guzik.

Czytaj więcej

pixel