Mata Łazienkowa Na Wymiar

ilość znalezionych towarów: 29

Dywaniki i maty do łazienki

Dywaniki łazienkowe nie tylko skutecznie chronią nasze bose stopy przed chłodem podłogi, gdy wychodzimy rozgrzani z wanny lub spod prysznica. Ich podstawową funkcją jest zapobieganie poślizgnięciom, a co za tym idzie zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim domownikom. Jednocześnie nowoczesne dywaniki, wykładziny i maty antypoślizgowe stanowią ciekawe i gustowne dopełnienie aranżacji wnętrza. Wszystko za sprawą bogactwa wzorów, kształtów i kolorów.

Wybierając komplet łazienkowy – dywaniki pod WC, umywalkę i obok kabiny prysznicowej lub wanny, nakładki na deskę sedesową, wykładziny i maty antypoślizgowe – warto zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane poszczególne elementy oraz spójność wykończenia.

Wykładzina łazienkowa – antypoślizgowa mata na metry

Wilgoci nie da się zamieść pod dywanik, jeśli więc zastanawiasz się nad praktycznym i tanim rozwiązaniem aranżacyjnym do łazienki, wykładzina antypoślizgowa PCV to odpowiedni wybór dla Ciebie! Do najważniejszych zalet wykładziny łazienkowej na metry należą:

  • wierne imitowanie drewna, betonu lub płytek,
  • trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne,
  • właściwości antypoślizgowe i antystatyczne,
  • łatwość pielęgnacji, czyszczenia i konserwacji. 

Funkcjonalna, designerska i wykonana z solidnych materiałów wykładzina do łazienki odmieni Twoje wnętrze nie do poznania. Miękka pianka nie wchłania wody i świetnie izoluje od chłodnych płytek podłogowych, a przy tym świetnie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami. Łatwo usuniesz je za pomocą wody i tradycyjnych środków czystości.

Wykładzina do łazienki w geometryczne wzory

Odpowiednio dobrana wykładzina łazienkowa potrafi nie tylko dopasować się idealnie do stylu, w którym urządzone jest Twoje wnętrze, ale również wydobyć i podkreślić jego największe atuty. Skomponowana przez ekspertów Euromat kolekcja pozwoli Ci znaleźć finezyjny, geometryczny wzór, który zgra się świetnie z pozostałymi dodatkami, tak, aby Twoja łazienka zachwycała nowoczesnym i unikalnym charakterem. 


Urządzanie łazienki pójdzie Ci znacznie sprawniej, gdy już od samego początku zdecydujesz się ostre kąty, półkoliste, miękkie krawędzie lub abstrakcyjne formy, kojarzące się ze światem flory i fauny. Potem bez problemu znajdziesz w naszym katalogu dywaniki łazienkowewykładziny antypoślizgowe z lateksowym podłożemkolorowe matyPCV i wiele innych akcesoriów łazienkowych, aby postawić idealną, aranżacyjną kropkę nad “i”.

 

Czytaj więcej

pixel