Narzuty na łóżko do sypialni - dwustronne - różne rozmiary i kolory

ilość znalezionych towarów: 69

Narzuty na łóżko to produkty, które pełnią funkcje użytkowe, zapewniając pościeli ochronę przed kurzem i różnego rodzaju zabrudzeniami. To również istotny element dekoracyjny, który nadaje pomieszczeniom ciepłej atmosfery i przytulności. W ofercie Euromat klient znajdzie szeroki wybór narzut, które podkreślą charakter domu. Na szczególną uwagę zasługuje między innymi produkt, jakim jest dwustronna narzuta TAVIRA J-001 bez poszewek. Na tym jednak nie koniec. Do wyboru mamy bowiem szeroką gamę narzut, które są dostępne w różnych kolorach i wzorach.

Narzuty na łóżko – praktyczny element dekoracyjny

W ofercie Euromat klient znajdzie wysokiej jakości dwustronne narzuty w różnych wzorach, kolorach, a także wymiarach, które może dopasować do swoich indywidualnych potrzeb oraz charakteru sypialni. Proponowane przez nas produkty są uniwersalne pod względem zastosowania w różnych pomieszczeniach, stanowiąc jednocześnie ważny element dekoracyjny. Doskonale sprawdzą się zarówno w sypialni, jak również na kanapie w pokoju gościnnym. Nasza bogata oferta obejmuje wysokojakościowe produkty takie jak:

  • dwustronna narzuta TAVIRA J-001 bez poszewek,
  • dwustronna narzuta TAVIRA J-002 bez poszewek,
  • dwustronna narzuta TAVIRA J-006 blue bez poszewek,
  • dwustronna narzuta TAVIRA J-006 stone bez poszewek,
  • dwustronna narzuta TAVIRA J-0129-1 antea bez poszewek,
  • dwustronna narzuta TAVIRA J-0129-4 ciao bez poszewek.

Prezentowane przez nas produkty pakowane są w specjalne torby ułatwiające ich przechowywanie, które zapinane są na zamek błyskawiczny. W górnej części torby znajdują się wygodne uchwyty – umożliwiające swobodne przenoszenie narzut.

Dwustronna narzuta TAVIRA bez poszewek – solidne wykonanie

Proponowana przez sklep Euromat dwustronna narzuta TAVIRA J-001 bez poszewek, podobnie jak dwustronna narzuta TAVIRA J-006 stone bez poszewek i pozostałe nasze produkty, charakteryzuje się solidnym wykonaniem, przez co jest produktem wysokiej jakości. Wyprodukowano ją z matowego mikrowłókna poliestrowego z delikatnym tłoczonym wzorem, natomiast jej wypełnienie stanowi poliester. Dzięki naszym narzutom klient może nadać wnętrzu swojego mieszkania eleganckiego i niepowtarzalnego wyglądu. Mogą one stanowić doskonały i niezwykle praktyczny prezent – zarówno dla rodziny, jak i dla bliskich przyjaciół.

Cechy dwustronnych narzut oferowanych przez Euromat

Nasze produkty doskonale chronią pościel przed kurzem oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami i zabrudzeniami. Zapewniają także ochronę przed działaniem promieni słonecznych. Zarówno dwustronna narzuta TAVIRA J-002 bez poszewek, jak i dwustronna narzuta TAVIRA J-0129-1 antea bez poszewek toprodukty cenione przez wielu klientów, które można wykorzystać zarówno na łóżku, kanapie, jak również jako zapasowy koc czy kołdrę. Proponowane przez nas narzuty są dwustronne, dlatego można nakrywać nimi łóżko naprzemiennie. W naszej ofercie klient może znaleźć również inne rodzaje narzut, takie jak dwustronna narzuta TAVIRA J-006 blue bez poszewek oraz dwustronna narzuta TAVIRA J-0129-4 ciao bez poszewek, które pasują zarówno do wystroju klasycznego, jak i nowoczesnej stylistyki.

pixel