AGD, Maty, Cerata w Rolkach

ilość znalezionych towarów: 905

Maty, cerata w rolkach ze sklepu Euromat

Maty oraz cerata w rolkach są używane już od lat 50. XX wieku. Pomimo tego, że jeszcze do niedawna były kojarzone sentymentalnie – ze słodką herbatą, kanapkami z pomidorem i ciastkami u babci i dziadka – to aktualnie przeżywają swoją drugą młodość. Jednym z dowodów jest wyjątkowo szeroka oferta dostawcy Euromat. W asortymencie można znaleźć najlepsze produkty z kategorii AGD maty cerata w rolkach. Co warto wiedzieć o produktach tego typu?

Różnorodna oferta Euromat – maty, ceraty w rolkach najwyższej jakości

W ofercie Euromat znajdują się najlepsze maty i ceraty w rolkach. Różnorodność dostępnej kolorystyki, rozmiarów czy szablonów sprawia, że bez problemu można znaleźć idealny produkt dopasowany do danej okoliczności czy do konkretnego wystroju wnętrza. Dodatkowo zarówno maty, jak i ceraty są dostępne w sklepie Euromat w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Zamawiający może zdecydować się na przykład na maty i ceraty w rolkach, na których widnieje konkretny szablon lub grafika. Do popularnych modeli produktów zaliczają się maty i ceraty z motywami znanymi z bajek. Takie warianty często wybierane są przez dzieci i ich rodziców.

W asortymencie dostępny jest szeroki wybór motywów na matach i ceratach. Na pewno docenią to panie dbające o przytulny klimat w domu, np. w trakcie świąt. Euromat proponuje artykuły z motywami bożonarodzeniowymi, z choinką, owocami i warzywami, kwiatami, frędzlami czy geometrycznymi wzorami. Całość uzupełnia szeroki wybór mat i cerat w rolkach w popularnych kolorach m.in.: beżowym, białym, bordowym, brązowym, błękitnym, a także tych oryginalniejszych, takich jak cappuccino lub ecru.

Dowiedz się więcej o produktach Euromat – wybrane propozycje

Co roku na szczycie listy najczęściej dobieranych produktów znajduje się cerata w rolkach Florista 112-02, na którą naniesiono motyw nawiązujący do włoskich kawiarni i restauracji. Produkt wyróżnia się głębokim odcieniem czerwieni kratki.

Zamawiający często decydują się też na ceratę w rolkach Florista 06062-00. Szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych rozwiązań. Jest wykonana z zadrukowanej folii PVC na podłożu ze 100% włókniny PP. Ponadczasowość produktu wynika jednak z jego kolorystyki i wzoru. Cerata w rolkach Florista 06062-00 ma białe tło, na którym rozmieszczone są różnokolorowe kropki.

W ofercie Euromat nie brakuje artykułów o artystycznych wzorach. Jednym z nich jest na przykład mata łazienkowa 65 Aqua Mat 4063-3 rolka z grafiką nawiązującą do konkretnego nurtu artystycznego – malarstwa abstrakcyjnego oraz dzieł takich malarzy jak Pablo Picasso czy Kazimierz Malewicz.

Wymienione produkty, a także pozostałe artykuły z kategorii maty i ceraty w rolkach, są dostępne w rozmaitych rozmiarach, co ułatwia znalezienie odpowiedniego artykułu. Warto też zwrócić uwagę na pozostałe artykuły ze sklepu Euromat, na przykład ochronne podkłady na stół czy wykładzinę podłogową, antypoślizgową.

Maty i cerata w rolkach – najlepsze produkty Euromat

Maty i cerata w rolkach to produkty znane już od lat 50. Stały się ponownie popularne za sprawą wyjątkowej funkcjonalności. Większość z nas kojarzy charakterystyczne pokrycie stołu z obiadami u babci, co wywołuje przyjemne wspomnienia. Aktualnie maty i cerata w rolkach znajdują zastosowanie głównie w gastronomii, ale wiele osób kupuje je także do domowego użytku. Odpowiedni produkt można łatwo znaleźć w różnorodnej ofercie Euromat. Co warto wiedzieć o tych produktach?

Maty i cerata w rolkach od Euromat – co znajduje się w tej kategorii?

Maty i ceraty w rolkach są wykonane z materiałów zapewniających trwałość, a także łatwość w czyszczeniu. Dominuje w nich włóknina PP, nazywana również włókniną techniczną lub medyczną, czyli niezwykle lekkie i podatne na obróbkę tworzywo. Materiał ten cechuje się odpornością na rozciąganie, ścieranie i rozrywanie, a jednocześnie jest elastyczny i miękki. W dodatku jest również przyjemny w dotyku, co sprawia, że idealnie sprawdza się jako surowiec, z którego wykonuje się maty i ceraty w rolkach.

Artykuły dostępne w sklepie Euromat to najlepsi przedstawiciele swojej kategorii. Tego typu produkty można nabyć w różnych rozmiarach. Do często wybieranych zaliczają się m.in.:

  • 50 x 140 cm,
  • 100 x 140 cm,
  • 120 x 140 cm,
  • 140 x 140 cm.

Oprócz wielu wariantów rozmiarowych maty i ceraty w rolkach wyróżniają ciekawe motywy, które zdobią ich powierzchnie. Popularne są też różne wzory, m.in. z ananasem albo arbuzem, czy tematyczne, np. nawiązujące do Bożego Narodzenia. W asortymencie nie brakuje też mat i cerat w rolkach w monochromatycznych kolorach: beżowym, białym czy bordowym. Tak różnorodna paleta produktów pozwala znaleźć artykuł pasujący praktycznie do każdego stołu i aranżacji wnętrza.

Poznaj lepiej ofertę Euromat – wybrane produkty z kategorii

Przypatrzmy się bliżej wybranym produktom z oferty Euromat. Do zdecydowanych bestsellerów zalicza się ochronny podkład na stół PT19. Idealnie sprawdzi się on jako warstwa zabezpieczająca, którą można podłożyć pod właściwy obrus i tym samym ochronić stół przed brudem czy zarysowaniem ostrymi sztućcami, a także krawędziami naczyń. Ochronny podkład na stół PT19 zrobiono ze spienionej warstwy PVC na podłożu z włókniny. Artykuł ma grubość 3 mm, a szerokość rolki to 137 cm. Ochronny podkład na stół PT19 nie przepuszcza wody i tłumi odgłos stawianych naczyń.

Oferta Euromat jest stale uzupełniana o nowe maty i ceraty w rolkach, wyróżniające się nietuzinkowym wyglądem Jednym z takich artykułów jest mata łazienkowa 65 Aqua Flex 6030-3 Rolka. To wykładzina o antypoślizgowej strukturze, którą zrobiono ze spienionego PVC. Jej powierzchnię urozmaicają ciekawe wzory – przypominające pąki dmuchawców lub rozchodzących się kropel na tafli wody.

Oprócz wspomnianych artykułów warto zapoznać się też z pozostałym asortymentem sklepu Euromat. Dzięki temu będzie można skompletować zestaw domowych tekstyliów, które będą zarówno praktyczne, jak i atrakcyjne wizualnie. Mowa tutaj na przykład o dywanikach łazienkowych czy ręcznikach licencyjnych.

pixel