Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wykładzina Podłogowa Anty-Poślizgowa

( ilość produktów: 1 )

Wykładzina podłogowa antypoślizgowa od Euromat

Euromat jest znanym importerem tekstyliów, który działa na rynku już od lat 90. XX wieku. Doświadczenie i wiedza pozwalają dostawcy kompletować kategorie zawierające praktyczne i efektownie wyglądające wykładziny podłogowe antypoślizgowe. Z powodzeniem można je wpasować w aranżację praktycznie każdego wnętrza. Jest to proste nie tylko ze względu na ładny wygląd produktu, ale także na szeroką paletę rozmiarów. Dzięki temu wykładziny podłogowe antypoślizgowe Euromat będą dobrą decyzją niezależnie od rodzaju i powierzchni konkretnego wnętrza. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej grupy produktów? Przedstawiamy najważniejsze informacje o wykładzinach podłogowych antypoślizgowych!

Wykładziny podłogowe antypoślizgowe – podstawowe informacje

Wykładziny podłogowe antypoślizgowe muszą spełniać swoją podstawową funkcję, czyli chronić użytkownika przed upadkiem na mokrej powierzchni.  Ponieważ umieszcza się je w domowej łazience, ważne, by spełniały też kryteria związane z estetyką czy wygodą użytkowania i komfortem stąpania. Żeby osiągnąć to wszystko jednocześnie, wytwórcy stosują odpowiednie materiały do produkcji wykładzin podłogowych antypoślizgowych.

Jednym z nich jest spienione PVC. To materiał stworzony na wzór płytek i wykonany z polichlorku winylu z zastosowaniem techniki swobodnego spieniania. Za sprawą produkcji o wspomnianej charakterystyce artykuł ma regularną strukturę wewnętrzną i zamknięte komórki. Natomiast ze strony zewnętrznej wygląda na miłą w dotyku, gładką powierzchnię.

Sama charakterystyka PVC polega na tym, że materiał ma właściwości termoplastyczne. Odznacza się też dużą wytrzymałością mechaniczną i odpornością na działanie większości rozpuszczalników. Całość charakterystyki materiału bazowego, z którego wykonano wykładziny podłogowe antypoślizgowe, uzupełnia to, że surowiec dobrze przystosowuje się do każdej powierzchni. Z tego powodu idealnie nadaje się do stosowania właśnie przy produkcji wykładzin. 

Wykładziny podłogowe antypoślizgowe – przykład produktu

Jednym z najczęściej zamawianych produktów z oferty Euromat jest wykładzina podłogowa antypoślizgowa. Produkt jest powleczoną siatką poliestrową zrobioną ze spienionego PVC. Podkład z powodzeniem można stosować jako materiał zabezpieczający niekontrolowanemu przemieszczaniu się dywanów, na przykład wskutek ślizgania na posadzce. Artykuł można zamówić w rozmiarze m.in.:

  • 60 cm x 1 m,
  • 80 cm x 1 m,
  • 90 cm x 1 m,
  • 100 cm x 1 m,
  • 120 cm x 1 m.

Wykładzina podłogowa antypoślizgowa sprawdzi się w praktycznie każdym pomieszczeniu. Dobranie tego artykułu umożliwiają właśnie różne warianty rozmiarów. Artykuł z powodzeniem można dopasować na przykład do niedużego biura, pokoju dziecięcego czy salonu lub sypialni – zgodnie z preferencjami zamawiającego. 

Decydując się na wykładziny podłogowe antypoślizgowe, warto zapoznać się też z pozostałymi artykułami z oferty Euromat. Dzięki temu wyposażenie domu czy miejsca pracy będzie uzupełnione o dodatkowe praktyczne tekstylia. Do polecanych produktów zaliczają się m.in.:ochronny podkład na stół czy tekstylia kuchenne i ścierki.

RozmiaryRozmiary
  • Wykładzina i Podkład
pixel