Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Cerata Foliowa Przezroczysta

( ilość produktów: 6 )

Cerata foliowa przezroczysta od Euromat

Cerata foliowa przezroczysta od Euromat to element wyposażenia, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Jest sposobem na to, żeby ochronić blat mebli przed uszkodzeniami mechanicznymi, poplamieniem czy zadrapaniem. Cerata foliowa przezroczysta sprawdzi się też chociażby podczas świąt, skutecznie tłumiąc stuk stawianych na blat naczyń. Dodatkowo cerata foliowa przezroczysta jest praktycznie niewidoczna, dlatego nie trzeba się martwić, że jej zastosowanie wpłynie negatywnie na prezencję pomieszczenia. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Ceraty foliowe przezroczyste Euromat – podstawowe informacje

W kategorii z ceratami foliowymi przezroczystymi znajdują się sprawdzone produkty – zarówno jeśli chodzi o efektywność w ochronie blatu, jak i o standard wykonania. Kupujący może mieć więc pewność, że zamawia sprawdzony produkt. 

Dowodem na to jest uznany certyfikat Standard 100 firmy Oeko-Tex. Jest on przyznawany w momencie, kiedy produkt pozytywnie przejdzie spójny i niezależny test badający surowce, półfabrykaty i inne elementy, na których bazie został opracowany konkretny artykuł. Właśnie takie oznaczenie otrzymały artykuły z niniejszej kategorii, m.in. cerata foliowa przezroczysta.

Euromat jest doświadczonym importerem tekstyliów naturalnych i syntetycznych. Z tego powodu w asortymencie sklepu znajduje się szeroki przekrój produktów – również cerat foliowych przezroczystych. Na uwagę zasługuje przede wszystkim rozmaity wybór rozmiarów. Klient może zdecydować się na wymiary:

  • 100 x 140 cm,
  • 120 x 140 cm,
  • śr. 100 cm,
  • śr. 120 cm.

Te oraz pozostałe wymiary umożliwiają bezproblemowe znalezienie właściwego artykułu. Decydując się na ceraty folie przezroczyste od Euromat, warto też zwrócić uwagę na pozostałe produkty z oferty, takie jak na przykładwykładzina podłogowa antypoślizgowa czy ochronny podkład na stół. Dzięki temu można uzupełnić wyposażenie o dodatkowe praktyczne artykuły.

Wybrane ceraty folie przezroczyste z oferty Euromat – dowiedz się więcej!

Do bestsellerów z kategorii zalicza się obrus ceratowy foliowy przezroczysty 0,30 mm. Jest dostępny w rolce o szerokości 140 cm i długości 50 m. Jest to folia PVC oddzielona papierem. Warto dodać, że artykuł pochodzi z kraju o bogatych tradycjach w produkcji cerat – z Turcji.

Innym artykułem, na który często decydują się kupujący, jest obrus ceratowy foliowy przezroczysty 0,10 mm. Podobnie jak poprzedni produkt artykuł został wyprodukowany w Turcji i w 100% składa się z materiału PVC.

Warto też powiedzieć kilka słów na temat materiału, z którego są zrobione te artykuły, czyli PVC. Syntetyczna folia zrobiona z polichlorku winylu jest powszechnie wykorzystywana w rozmaitych zastosowaniach, w tym przy produkcji cerat. Wyróżnia się właściwościami termoplastycznymi, a także dużą wytrzymałością mechaniczną i odpornością na rozmaite rozpuszczalniki.

RozmiaryRozmiary
  • Cerata 140
pixel