Cerata w Rolkach Belezza

ilość znalezionych towarów: 2

Własna kolekcja cerat w najlepszej cenie – promocja Euromat trwa!

Wyobraź sobie, że możesz skomponować własną kolekcję dekoracji, które uspójnią wystrój Twojego domu, zapewniając Ci harmonię i wysublimowaną elegancję na długie lata. Teraz proste rozwiązania są na wyciągnięcie ręki, za sprawą cerat w rolkach z serii Belezza marki Euromat w atrakcyjnej cenie. 

Ceraty obrusowe Belezza zdobią efektowne, drukowane oraz wypukłe wzory, imitujące reliefy 3D. Klasyczne patterny to drobne ornamenty kwiatowe oraz subtelne, geometryczne aplikacje, nadające Twojemu wnętrzu ekskluzywnego charakteru. 

Cerata zdobi i ochrania stół – od designu do pragmatyzmu

W pogoni za trendami oraz ulubionymi motywami przewodnimi w aranżacji wnętrz warto zatrzymać się nieco dłużej nad parametrami technicznymi, które wyróżniają nowoczesne ceraty obrusowe na tle innych tekstyliów dekoracyjnych. Połączenie tkaniny naturalnej, zwykle bawełny lub lnu, z zadrukowaną folią PCV sprawia, że materiał jest odporny na wilgoć, wszelkiego rodzaju plamy, zadrapania i wiele innych uszkodzeń mechanicznych, które przytrafiają się podczas wspólnego spożywania posiłków, zabaw czy pracy przy stole. Wytrzymałość to jeden z najważniejszych atutów cerat na stół marki Euromat.

Czytaj więcej

pixel