Obrusy Wyprzedaż

ilość znalezionych towarów: 4

Obrusy – promocja w sklepie Euromat

Obrusy dostępne w tej kategorii są standardowymi produktami, które mogą służyć do nakrycia stołu, lady, blatu czy komody. Choć są to meble o różnych przeznaczeniach i rozmiarach, do każdego z nich nada się odpowiednio dobrany pod względem wymiarów oraz materiału wykonania obrus. Promocja umożliwia zamówienie estetycznie wykonanych i trwałych modeli w atrakcyjnej cenie. Co warto wiedzieć na temat tej kategorii produktów? Sprawdź najważniejsze informacje!

Obrusy – niskie ceny, wysoka jakość

W ofercie sklepu Euromat znajdują się rozmaite obrusy. Okazja dotyczy produktów jednolitych, wielobarwnych i wzorzystych. Dzięki temu z pewnością znajdziesz tu idealny model dla siebie.

Estetyczny wygląd to jednak nie wszystko, czym wyróżniają się dostępne w niniejszej kategorii obrusy. Cena zachęca do zakupu, ponieważ jest dużo atrakcyjniejsza niż w konkurencyjnych sklepach. Ponadto narzuty są wykonane z jakościowych materiałów – w tym mieszanek włókien o plamoodpornych właściwościach. Producenci tych artykułów zdecydowali się także na inne sprawdzone materiały – np. bawełnę. Nasze obrusy wniskich cenach mają też różnorodne rozmiary, takie jak:

  • 50 x 100 cm;
  • 120 x 140 cm;
  • 140 x 180 cm;
  • 110 x 200 cm;
  • 110 x 220 cm.

Sklep Euromat dostosowuje swoją ofertę do aktualnych wymagań rynkowych i oczekiwań klientów. Z tego powodu w kategorii z obrusami z wyprzedaży można znaleźć nie tylko produkty z końcówek serii, ale także aktualnie najbardziej poszukiwanie obrusy.Niska cena obejmuje na przykład narzuty świąteczne. By uzupełnić mieszkanie o inne efektowne elementy wystroju, warto zapoznać się z innymi kategoriami produktów sklepu Euromat – np. tymi obejmującymi tekstylia kuchenne i ścierki czy ceraty w rolkach.

Jak dobrać rozmiar obrusa? Okazja do zdobycia wiedzy

Obrusy są podstawą każdego nakrycia stołu – zwłaszcza przy okazjach wymagających celebracji. Często kładzie się je jednak również na komodach, ladach czy stolikach kawowych. Decydując się na zakup obrusu, szczególnie dokonując transakcji przez internet, należy dowiedzieć się, jaki rozmiar najlepiej spełni nasze oczekiwania. Dzięki temu trafnie określimy, który obrus z oferty sklepu Euromat jest nam potrzebny.

Standardowo obrus powinien mieć od 15 do 20 centymetrów spadku od każdej krawędzi stołu. Jeśli produkt jest dobierany pod kątem spotkań lub wydarzeń o formalnym charakterze, lepszym rozwiązaniem będą jeszcze większe obrusy. Taka okazja wymaga zastosowania obrusu z około 35-centymetrowym spadkiem.

Przed zakupieniem obrusu należy zatem zmierzyć długość i szerokość mebla, na którym będzie on położony, i dodać do obu wyników 30–70 cm (zależnie od efektu, jaki chcemy uzyskać). Dłuższy obrus będzie wyglądał bardziej elegancko, ale położony np. na komodzie może utrudniać dostęp do zawartości szuflad. Jeśli przy nakrytym obrusem stole mają siedzieć dzieci, mniejsza długość spadu także lepiej się sprawdzi.

pixel