Cerata w Rolkach Tavolo 137

ilość znalezionych towarów: 6

Cerata w rolkach Tavolo ze sklepu Euromat

Cerata w rolkach Tavolo to produkt, który urozmaici wygląd każdego wnętrza. Nie tylko prezentuje się ona wyjątkowo efektownie, ale jest również elementem, który ma praktyczne zastosowanie. Ceraty w rolkach Tavolo nie przepuszczają wody, dzięki czemu chronią powierzchnie mebli, na które zostały nałożone – to między innymi dlatego są tak doceniane przez klientów. Co jeszcze warto wiedzieć na temat oferty sklepu Euromat i cerat w rolkach Tavolo? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Cerata w rolkach Tavolo od Euromat – najlepsze produkty w swojej kategorii

Jeszcze nie tak dawno ceraty kojarzyły się głównie z wystrojem wnętrz z poprzedniej epoki. Czas jednak pożegnać ten stereotyp, ponieważ wróciły do łask  – wystarczy spojrzeć na ceraty w rolkach Tavolo, które znajdują się w ofercie Euromat.

Kategoria obejmuje ceraty w rolkach Tavolo o różnych motywach. Są to na przykład wzory geometryczne, kratka, liście, paski lub fale. Produkty są dostępne w rozmiarze, który będzie pasować do niemal każdego mebla, na przykład do stołu o szerokości 137 cm. Do tego dochodzi różnorodna kolorystyka, w jakiej można zamówić ceraty w rolkach Tavolo. Są to m.in. kolory:

  • beżowy,
  • srebrny,
  • szary,
  • złoty.

Z czego są wykonywane ceraty w rolkach Tavolo?

Produkty w tej kategorii są z reguły wykonane z folii PVC; niekiedy z domieszką innych surowców syntetycznych, takich jak włóknina PP. Pierwszy z materiałów charakteryzuje się właściwościami termoplastycznymi, które odznaczają się także dużą wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na działanie rozmaitych rozpuszczalników. Oprócz tego przez materiał PVC nie przecieka woda.

Z kolei włóknina PP, nazywana też włókniną techniczną lub medyczną, to niezwykle lekkie, a jednocześnie podatne na obróbkę tworzywo. Odpowiednio dobrane technologie umożliwiają otrzymanie materiału odpornego na rozciąganie, ścieranie i rozerwanie. Do tego włóknina PP jest też miękka i elastyczna. To właśnie wspomniane materiały stoją za wysoką jakością cerat w rolkach Tavolo.

Wybrane produkty z oferty Euromat

Do często wybieranych artykułów zalicza się m.in. cerata w rolkachTavoloDH-8289D. Zdobi ją ciekawy motyw – imitujący fale w kolorze złotym, niebieskim i écru. Innym produktem, na który warto zwrócić uwagę, jest cerata w rolkach Tavolo DH-8286B. Jej powierzchnia ma kolor biały, a na stronie wierzchniej widać kwadraty z pustym środkiem o odcieniu srebrnym i złotym. Obie ceraty w rolkach Tavolo sprawdzą się jako praktyczny i estetyczny dodatek do wystroju wnętrza.

Jeśli chodzi o ofertę sklepu Euromat, warto także pamiętać o pozostałych produktach. Ceraty w rolkach Tavolo to niejedyny asortyment, który oferuje dostawca. Wyposażenie domowe oraz każdego innego rodzaju można uzupełnić również o obrusy i bieżniki czy obrusy świąteczne. Również te produkty spełniają najwyższe standardy jakości i są dostępne w atrakcyjnych cenach – z tego powodu warto zastanowić się nad tym, aby dodać je do domowego wyposażenia.

pixel