Maty Łazienkowe w Rolkach

ilość znalezionych towarów: 223

Maty łazienkowe w rolkach – atrakcyjna oferta Euromat!

Maty łazienkowe to przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie przed poślizgnięciem. Nie bez znaczenia jest też  ich walor estetyczny, ponieważ wiąże się z efektownym wyglądem podkreślającym wystrój łazienki. Wydaje się, że stworzenie takiego połączenia nie powinno być trudne, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej i znalezienie odpowiedniego producenta czasem jest niezwykle trudne. Na szczęście znaleźliśmy odpowiedź na wszelkie wymagania – odpowiedni artykuł bez trudu znajdziesz w sklepie Euromat! U tego renomowanego importera można znaleźć najlepsze maty łazienkowe w rolkach łączące w sobie funkcjonalność i dekoracyjność.

Różnorodny wybór produktów – zdecyduj się na maty łazienkowe w rolkach ze sklepu Euromat!

W ofercie Euromat można znaleźć maty łazienkowe w rolkach  z różnymi wzorami i w wielu kolorach. Obok różnorodności ich największym atutem jest możliwość dopasowania zakupu względem swoich potrzeb, chociażby za sprawą wielu opcji filtrowania wyników. 

Korzystając z niej, można zawęzić liczbę wyświetlanych mat łazienkowych w rolkach,na przykład wyłącznie do tych, na których widać motyw z czarną panterą, deskami, geometrycznymi układami czy gwiazdami. Dostępne są też monochromatyczne wersje. Klient może zamówić maty łazienkowe w rolkach, m.in.w kolorze beżowym, białym, brązowym, błękitnym, czarnym, czerwonym czy fioletowym. Do tego dochodzi też szeroki wybór rozmiarów mat łazienkowych w rolkach. Artykuł jest sprzedawany w jednej wersji wymiarowej – 65 cm x 15 m. 

Decydując się na maty łazienkowe w rolkach od Euromat, warto też zwrócić uwagę na inne produkty ze sklepu. Dzięki temu wyposażenie na przykład łazienki będzie kompletne – wraz z matami. Do takich artykułów zaliczają się chociażby antypoślizgowe maty do wanien i brodzików czy dywaniki łazienkowe. Również są one dostępne w wielu opcjach kolorystycznych i rozmiarowych, a także w atrakcyjnych cenach.

Wybrane produkty z oferty – na które maty łazienkowe w rolkach zwrócić uwagę?

Do artykułów, na które warto się zdecydować, należy na przykład mata łazienkowa 65 Aqua Flex 6030-1 rolka. Została ona wykonana ze spienionego PVC. Produkt można zakupić w rozmiarze 65 cm x 15 m. Jest utrzymany w kolorystyce kremowo-różowej, kawowej i ciemnobrązowej. Grafika imituje krople rozbijające się o taflę wody.

Innym często wybieranym przez klientów produktem jest antypoślizgowa mata łazienkowa 65 Aqua Mat 569-3 rolka, również zrobiona ze spienionego PVC. Na jej wierzchniej stronie widać liczne różowe kwadraciki o różnym stopniu natężenia koloru.

W tej kategorii znajduje się też mata łazienkowa 65 Aqua Mat 461-1 rolka, która na swojej powierzchni ma widoczną imitację drewnianych belek połączonych ze sobą sznurkiem. To propozycja dla osób, które lubią ciekawe grafiki na matach łazienkowych. Produkt ma strukturę antypoślizgową i został zrobiony ze spienionego PVC.

pixel