Obrusy i Bieżniki Restaurant Quality - obrusy do restauracji

ilość znalezionych towarów: 15

Właściwie dobrany obrus lub bieżnik mogą odmienić wystrój każdej jadalni, dodając jej przy tym charakterystycznego klimatu. Prezentowane przez Euromat obrusy i bieżniki Restaurant Quality pasują do wielu współczesnych wnętrz, umożliwiając ich przystrojenie na każdą okazję. Ich zadaniem jest również ochrona stołu przed zabrudzeniem i uszkodzeniami, które w restauracjach nie należą do rzadkości. Naszym klientom oferujemy między innymi ochronny podkład na stół PT19 Eco oraz obrus restauracyjny obszywany ecru 16, a także wiele innych eleganckich produktów.

Obrusy i bieżniki Restaurant Quality – nie tylko eleganckie, ale i niezwykle praktyczne

W sklepie Euromat proponujemy wykonane z wysokiej jakości materiałów obrusy i bieżniki Restaurant Quality. Nasze produkty doskonale sprawdzą się w restauracjach, a także podczas wesel, komunii czy też przy innych ważnych uroczystościach. Proponowane przez nas produkty są praktyczne, wyróżnia je trwałość oraz funkcjonalność. Nie przepuszczają wody i doskonale układają się na krawędzi stołu – chronią blat przed zalaniem, uszkodzeniami i zarysowaniami, a także tłumią odgłosy stawianych na stole naczyń. Dzięki produktom z tej kategorii klienci zachwycą swoich gości pięknymi i wyróżniającym się tekstyliami. Oferta sklepu obejmuje między innymi:

  • ochronny podkład na stół PT19 eco,
  • ochronny podkład na stół PT19,
  • obrus restauracyjny obszywany ecru 16,
  • obrus restauracyjny obszywany ecru 15,
  • obrus restauracyjny obszywany ecru 14,
  • obrus restauracyjny obszywany biały 18.

Nasz asortyment obejmuje również inne tekstylia o zróżnicowanych gramaturach i wzorach, które klient może dopasować do swoich potrzeb oraz wielkości stołu i wystroju panującego we wnętrzu. W asortymencie dostępne są też gotowe produkty o różnych wzorach, wymiarach i kolorach – na życzenie klientów realizujemy również zamówienia na niestandardowe rozmiary obrusów i bieżników.

Ochronny podkład na stół PT19 eco i PT19 – produkty o szerokim zastosowaniu

Spośród produktów dostępnych w Euromat proponujemy klientom między innymi ochronne podkłady na stół (pod obrus). W naszej ofercie dostępny jest między innymi ochronny podkład na stół PT19 eco, a także ochronny podkład na stół PT19. Najważniejszym zadaniem wyżej wymienionych produktów jest ochrona blatów stołu przed zalaniem, a także wszelkiego rodzaju uszkodzeniami i zarysowaniami np. przy uderzeniach sztućców. Ważną funkcją podkładów jest również tłumienie dźwięków – podczas stawiania na stole naczyń i w trakcie spożywania posiłków. Obrusy i bieżniki Restaurant Quality dostępne w Euromat to podstawa w każdej restauracji i lokalach gastronomicznych.

Obrus restauracyjny obszywany

Odpowiednio dopasowany obrus restauracyjny to bez wątpienia wizytówka każdego lokalu. Jego zadaniem jest budowanie klimatu danego miejsca, a także jego charakteru. Obrusy i bieżniki Restaurant Quality prezentowane w naszym sklepie zostały wykonane z wysokiej jakości tkaniny, która doskonale układa się na krawędziach stołów. Obrus restauracyjny obszywany Ecru 15, a także obrus restauracyjny obszywany ecru 14 oraz obrus restauracyjny obszywany biały 18 to jedne z wielu dostępnych w asortymencie produktów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Czytaj więcej

pixel