Ręczniki bawełniane i Dywaniki Hotelowe - tekstylia hotelowe

ilość znalezionych towarów: 3

Tekstylia hotelowe to produkty wykorzystywane z myślą o kompleksowym wyposażeniu hotelowej sypialni. Mają ogromne znaczenie dla komfortu spania, zapewniają właściwą higienę. Mają również istotny wpływ na estetykę hotelowych łazienek. W bogatej i systematycznie poszerzanej o kolejne pozycje ofercie Euromat znaleźć można wykonane z wysokiej jakości materiałów ręczniki hotelowe, w tym ręczniki hotelowe żakard Greek hurtowe pakiety 500 gsm białe. Nasza propozycja obejmuje również dywaniki – u nas można znaleźć różne rodzaje dywaników, w tym dywanik lazienkowy z antypoślizgową powłoką Klucz Grecki Stopki czarny 50x70 cm.

Tekstylia hotelowe – niezbędne wyposażenie każdej łazienki

Oferowane przez sklep Euromat tekstylia hotelowe mają za zadanie między innymi zwiększyć funkcjonalności łazienki, stanowią niezbędne uzupełnienie każdego pomieszczenia tego typu. Dostępne w asortymencie produkty doskonale wpiszą się w potrzeby gości hotelowych – klientom proponujemy bogaty wybór ręczników hotelowych i dywaników hotelowych, które doskonale uzupełnią przestrzeń łazienkową. Nasze tekstylia wpływają również na estetykę łazienki, stanowiąc niezbędny element wyposażenia pomieszczeń.

  • ręczniki hotelowe żakard Greek hurtowe pakiety 500 gsm białe,
  • ręczniki hotelowe żakard Greek 500 gsm białe,
  • dywanik łazienkowy z antypoślizgową powłoką Klucz Grecki Stopki czarny 50x70 cm,
  • dywanik łazienkowy z antypoślizgową powłoką Stripes czarny 50x70 cm,
  • dywanik łazienkowy z antypoślizgową powłoką Stripes bordowy 50x70 cm,
  • dywanik łazienkowy z antypoślizgową powłoką Stripes szary grafit 50x70 cm.

Specjalnością sklepu Euromat jest kompleksowe wyposażenie łazienek hotelowych. Nasze kolekcje ręczników i dywaników hotelowych charakteryzują się najwyższą jakością – wyróżnia je szeroka gama kolorów i wzorów do wyboru.

Ręczniki hotelowe – ważny element każdej hotelowej łazienki

Jeśli chodzi o podstawowe wyposażenie każdej hotelowej łazienki, nie powinno zabraknąć w niej ręczników. Prezentowane przez Euromat tekstylia hotelowe, do których zalicza się między innymi ręczniki hotelowe, wyróżniają się starannym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, przez co z pewnością przypadną do gustu wszystkim użytkownikom. W naszej ofercie na uwagę zasługują między innymi ręczniki hotelowe żakard Greek hurtowe pakiety 500 gsm białe, a także ręczniki hotelowe żakard Greek 500 gsm białe. To produkty wykonane z wysokiej jakości materiału, które bardzo dobrze wchłaniają wodę. Są również wytrzymałe podczas użytkowania i można je prać w wysokiej temperaturze.

Hotelowe tekstylia – dywaniki łazienkowe z antypoślizgową powłoką

Dywaniki łazienkowe to kolejny niezbędny element każdej hotelowej łazienki. Naszym klientom oferujemy tekstylia hotelowe, jakimi są dywaniki łazienkowe w wersji antypoślizgowej. Są one wytrzymałe i nie przemieszczają się, dzięki czemu są bezpieczne w użyciu, a przy tym pełnią funkcje dekoracyjne. Klientom proponujemy tekstylia w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach do wyboru. Nasz asortyment obejmuje między innymi dywanik łazienkowy z antypoślizgową powłoką Stripes czarny 50x70 cm, a także dywanik łazienkowy z antypoślizgową powłoką Stripes bordowy 50x70 cm oraz dywanik łazienkowy z antypoślizgową powłoką Stripes szary grafit 50x70 cm. Bez problemu można prać je w pralce – nie stracą cennych właściwości.

Czytaj więcej

pixel