Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wycieraczki

( ilość produktów: 23 )

Wycieraczki z oferty Euromat – wysoka jakość i świetna prezencja!

Wycieraczki z oferty Euromat zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów – zarówno syntetycznych, jak i naturalnych. Ze względu na obszerny wybór rozmiarów i motywów znalezienie odpowiedniego produktu nie powinno sprawiać problemu. Biorąc pod uwagę liczbę opcji, trwałość, estetyczny wygląd i atrakcyjną cenę wycieraczek, warto zdecydować się właśnie na artykuły z niniejszej kategorii. Co jeszcze warto wiedzieć na temat produktów? Przedstawiamy najważniejsze informacje!

Czym charakteryzują się wycieraczki dostępne w Euromat?

W tej kategorii znajduje się wiele odmian wycieraczek. Dominują produkty wykonane z gumy naturalnej, czyli kauczuku. Do cech wyróżniających materiał zalicza się elastyczność. Producenci stosują też szeroki zakres twardości. Surowiec jest w stanie znieść temperaturę 75–100°C. Wycieraczki, ale także i dostępne w ofercie nastopnice (w rozmiarze 25 x 75 cm), sązrobione z gumy naturalnej. Cechują się również odpornością na ścieranie i na wymagające warunki atmosferyczne. Ze względu na specyfikę materiału zagrożenie stanowią jedynie oleje mineralne i paliwa. Wycieraczki z gumy naturalnej sprawdzą się na przykład przed drzwiami wejściowymi do domu, miejsca pracy lub garażu.

W ofercie Euromat są również dostępne wycieraczki o bardziej nietuzinkowym wyglądzie. Mowa tutaj o dywanikach wykonanych z bawełny. Ten materiał jest odporny na rozciąganie, a także na wysoką temperaturę. Dzięki temu można go stosować z zachowaniem bezpieczeństwa w domu. Do atutów bawełny zalicza się też łatwość w praniu i przyjemna w dotyku struktura – gładka, miękka i bezpieczna dla skóry. Z tego powodu dywaniki z bawełny mogą być stosowane na przykład we wnętrzach pomieszczeń, a nawet jako wycieraczki łazienkowe. W ofercie Euromat są dostępne wycieraczki w rozmiarach takich jak na przykład:

  • 45 x 75 cm,
  • 100 x 150 cm,
  • 45 x 75 cm,
  • 60 x 90 cm.

Wybrane wycieraczki z oferty Euromat

Do produktów cieszących się dużą popularnością zalicza się m.in. wycieraczka gumowa ażurowa gummy 22 mm półokrągła 45 x 75 cm. Jest zrobiona z gumy naturalnej i ma grubość 22 mm. Wyjątkowy półokrągły kształt sprawia, że artykuł z łatwością można wykorzystać do wycierania butów. Jest dostępny w rozmiarze 45 x 75 cm.

Zamawiający często decydują się również na dywanik bawełniany wielokolorowy solemar. To ręcznie tkany produkt, który wykonano w 100% z bawełny. Urokiem rzemieślniczych dywaników bawełnianych wielokolorowych solemar jest to, że każdy wygląda unikatowo. Artykuł jest dostępny w rozmiarach 45 x 75 cm, 60 x 90 cm i 70 x 140 cm.

Tak duży wybór umożliwia znalezienie właściwego artykułu bez tracenia czasu na długotrwałe poszukiwania. Decydując się na wycieraczki od Euromat, można również zainteresować się pozostałymi artykułami z innych kategorii, na przykład obrusami i bieżnikami czy tekstyliami kuchennymi i ścierkami.

MotywyMotywy
RozmiaryRozmiary
  • Maty Solemar
  • Wycieraczki
pixel