Kołdry i Poduszki

ilość znalezionych towarów: 2

Kołdry i poduszki to produkty stanowiące bazę dla wszelkiego rodzaju poszewek, które decydują między innymi o odpowiedniej higienie snu. Prezentowane przez Euromat produkty stanowią doskonałą propozycję dla wymagających klientów, którzy poszukują wysokiej jakości elementów dekoracyjnych do swojej sypialni. W szerokiej gamie produktów znajduje się między innymi poduszka Soya Baby 30x50 cm, a także kołdra Półpuch i kołdra hotelowa biała. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się również z innymi znajdującymi się w naszej ofercie produktowej kołdrami i poduszkami.

Estetyczne i odporne na odkształcenia kołdry i poduszki do sypialni

Odpowiednio dobrany materac to podstawa dobrego snu. W celu zapewnienia sobie zdrowego i przyjemnego wypoczynku szczególną uwagę należy zwrócić również na elementy dodatkowe, do których zalicza się między innymi kołdrę i poduszkę. Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu kołdry i poduszki to produkty, które powstały z myślą o indywidualnych potrzebach klientów, a także o zapewnieniu im najwyższego komfortu użytkowania. W bogatej ofercie produktowej Euromat znaleźć można produkty przeznaczone zarówno dla dorosłych i najmłodszych, jak również takie, które doskonale nadają się dla osób z różnego rodzaju alergiami. Wśród wielu prezentowanych produktów znaleźć można między innymi poniższe:

  • poduszka Soya Baby 30x50 cm,
  • poduszka Fibre Baby 30x50 cm,
  • kołdra Półpuch,
  • poduszka Półpuch,
  • poduszka Anilana,
  • kołdra hotelowa biała.

Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór kołder i poduszek do spania – wszystkie najwyższej jakości. U nas znaleźć można poduszki oraz kołdry na każdą porę roku, które zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza, przez co użytkownikowi nie jest za ciepło, ani za zimno.

Kołdry gwarantujące użytkownikowi wysoką jakość snu

Oferta naszego sklepu obejmuje wypełnione półpuchem kołdry, które zapewniają doskonałą jakość snu. Proponowana kołdra Półpuch charakteryzuje się wysoką chłonnością wilgoci, wyróżnia ją także znakomita cyrkulacja powietrza. Wypełnienie kołdry jest sprężyste i odporne na odkształcenia, dlatego produkty przez długi czas zachowują swoje właściwości i kształt. Na uwagę zasługuje również kołdra hotelowa biała, która wykonana została z wysokiej jakości poliestru silikonowego, który zapewnia doskonałą filtrację powietrza. Dzięki odpowiednio dobranej strukturze tkaniny, przemieszczanie się kołdry wewnątrz poszwy zostało ograniczone do minimum. Prezentowane kołdry i poduszki można łączyć również z innymi produktami.

Euromat – poduszki zapewniające dobre samopoczucie

Odpowiednio dobrana poduszka do spania to jeden z ważniejszych, obok materaca, element każdej sypialni. W ofercie sklepu klient znaleźć może wykonane w wysokoelastycznej pianki poduszki antyalergiczne, które doskonale dostosowują się do kształtów szyi oraz głowy. Na uwagę zasługuje między innymi poduszka Soya Baby 30x50 cm oraz poduszka Fibre Baby 30x50 cm.Do wyboru mamy również poduszki wypełnione półpuchem oraz poliestrem. Znajdująca się w asortymencie poduszka Półpuch oraz poduszka Anilana to produkty o wysokiej chłonności i doskonałej cyrkulacji powietrza, w przypadku których nie trzeba martwić się o pylenie.

Czytaj więcej

pixel