Sposoby płatności i prowizje

Dostępne formy płatności;

Za pobraniem
- płacisz gotówką kurierowi lub w paczkomacie w chwili odbioru przesyłki. 

Standardowy przelew - po złożeniu zamówienia dokonujesz przelewu samodzielnie. Przelew możesz zrobić przez internet, w banku lub na poczcie. Numer konta przyślemy Ci w mailu, potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (środki księgowane są na naszym koncie do 3 dni roboczych). O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem. 

Przelew za pomocą przelewy24 lub IAI Pay
Przelewy24 i IAI Pay są profesjonalnymi serwisami obsługującym płatności realizowane elektronicznie w Internecie. Jest on jednocześnie gwarantem najwyższego bezpieczeństwa realizowanych transakcji.
Przede wszystkim zyskujesz bezpieczeństwo i wygodę. 
Przelewy24 i IAI Pay przeszły pozytywnie audyt bezpieczeństwa i otrzymały międzynarodowy certyfikat PCI DSS. Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z przelewy24 i IAI Pay odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości. 

Płatność kartą płatniczą za pośrednictwem przelewy24 lub IAI Pay;

Klient chcący zapłacić za towar lub usługę kartą, musi jedynie podać jej dane w specjalnym formularzu online. Reszta odbywa się automatycznie. Najpierw następuje autoryzacja karty, czyli sprawdzenie czy karta istnieje, czy podane dane są poprawne i czy można za jej pomocą dokonać transakcji. Jeśli wszystko się zgadza, bank obciąża kartę na wybraną kwotę i przekazuje pieniądze do odbiorcy. 

Płatność e-raty
Istnieje również możliwość dokonywania płatności w formie ratalnej!.
Jeśli jesteś zainteresowany taką formą płatności, w trakcie składania zamówienia wskaż płatność w systemie ratalnym "e-raty". W momencie ostatecznego zatwierdzania zamówienia, zostajesz automatycznie przekierowany na stronę Santander Consumer Banku, gdzie wypełniasz wniosek o kredyt i sam wskazujesz ilość rat. Po pozytywnym rozpatrzeniu decyzji kredytowej przez bank, kwota z tytułu pożyczki ratalnej zostaje przelana na konto sklepu. Sklep realizuje Twoje zamówienie w momencie gdy środki zostaną zaksięgowane na naszym rachunku.

Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy.

Nr konta Bank Millennium S.A. O/Opole: 86 1160 2202 0000 0001 0995 7486

pixel